CS Turība

Cieta sakabes Turība

Ģimenes budžeta veidošana

Ģimenes budžeta veidošana ir veids, kā Jūs sabalansējat Jūsu ienākumus un izdevumus. Jūsu izdevumiem vienmēr ir jābūt mazākiem par ienākumiem ar pārpalikumu, ko atlikt nebaltām dienām. Lai to izdarītu, visi izdevumi ir jāplāno, cik vien iespējams.

Izveidojiet izdevumu plānu, pamatojoties uz iepriekšnoteiktajām summām. Sadaliet savus kopējos rēķinus ar algu skaitu mēnesī. Tas ļaus Jums zināt, cik daudz Jums ir jāatliek no katras algas. Summa, kas ir palikusi pāri pēc rēķinu apmaksas, var tikt veltīta svārstīgo izdevumu segšanai, piemēram, pārtikas precēm, degvielai, mājsaimniecības precēm, utt…

Viens no dzīves lielākajiem noslēpumiem ir iemesls, kāpēc pat spējīgākie un inteliģentākie cilvēki, šķiet, nespēj rīkoties pareizi, kad runa ir par budžeta plānošanu un personīgajām finansēm.

Sarunas par naudu ir iemesls ne vienai vien šķiršanās prāvai. Blakus neuzticībai, naudas problēmas ir otrais lielākais šķiršanās cēlonis. Ir skumji, ka tas tā ir. Ja konstatējat, ka nauda ir pastāvīgs strīdu iemesls arī Jūsu ģimenē, nesatraucieties, jo Jūs varat izveidot ģimenes budžetu jau šajā nedēļas nogalē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *