CS Turība

Cieta sakabes Turība

Māksla ietaupīt

Eiro centiNeizdodas segt visus rēķinus katru mēnesi? Vai Jūsu sirds salecas, kad atnāk kārtējais rēķins? Vai Jūs zināt, ka Jūs tērējat vairāk, nekā Jūs nopelnāt? Laiki ir grūti un daudzi no mums saskaras ar finanšu problēmām. Dažiem no mums vienkārši nav pietiekami daudz ienākumu, bet citiem neizdodas ar šiem ienākumiem apieties tik labi, kā mēs vēlētos. Šajā rakstā mēs izpētām trīs veidus, kā mēs varam sākt ietaupīt naudu uzreiz, vienkārši pielāgojot savu domāšanu.

Dzīvošana savu līdzekļu ietvaros ir tieši par sīkumiem. Tā nozīmē izslēgt apgaismojumu, lai ietaupītu mazliet par mūsu elektrības rēķinu, un kuponu un atlaižu izmantošana (perkam kopā, citylife utt.) visam, kam vien iespējams, un sabiedriskā transporta izmantošana, lai ietaupītu degvielu.

Iegādājieties ekonomisku auto, kas nepatērē daudz degvielas. Ja Jūs braucat diezgan daudz, Jūs varat galu galā ietaupīt naudu ilgtermiņā. Ja Jūs nebraucat tik bieži ar savu auto, nav jēgas iegādāties ekonomiskāku auto, jo ietaupījumi būs praktiski nemanāmi. Tikai nepāršaujiet pār strīpu ir ekonomiski un neekonomiski auto. Kāpēc? Tāpēc ka nopērkot pēdējo draņķi, var nākties maksāt par remontiem un galu galā nekāda ekonomija nesanāks. Markas neminēšu, bet varat pakonsultēties pie zinošiem auto mehāniķiem, kuri Jums var palīdzēt iegādāties ekonomisku un labu auto, kurš palīdzēs ietaupīt uz degvielas izmaksām. Izpētiet alternatīvus transporta veidus, izņemot Jūsu auto. Jūs varētu secināt, ka to izmantošana palīdzēs Jums ietaupīt naudu. Ja Jūs varat izmantot alternatīvu transportu, piemēram, braukt kopā ar kolēģi uz darbu, ar autobusu vai tramvaju utml.

Pēdējais veids, kā sākt dzīvot finansiāli sabalansētāku dzīvi ir, izmantojot radošumu attiecībā uz to, kā Jūs tērējat savu naudu. Ir viegli pirkt jaunas lietas, bet tas ir arī dārgi. Tam nepieciešama radoša pieeja, lai atrastu risinājumus, kas neprasa tēriņus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *