CS Turība

Cieta sakabes Turība

Ietaupīt naudu

Jūs varat dzīvot ar budžetu diezgan viegli. Viens veids ir vienkārši izslēgt apgaismojumu, kad atstājat telpas. Tāpat pārliecinieties, ka Jūsu datori un elektronika tiek atslēgti pirms Jūs dodaties uz darbu vai bērni dodas uz skolu. Tas ietaupīs elektroenerģiju, kas tiek tērēta, kamēr neesat mājās.

Šeit ir daži padomi, kā Jūs varētu ietaupīt vismaz divdesmit eiro nedēļā, varbūt pat vairāk. Vienkārši domājiet, cik Jūs varētu iekrāt, atliekot 80 € mēnesī… Jūs varēsiet doties ceļojumā katru gadu!

Ja Jums patīk pirkt drēbes, un vienmēr vēlaties izskatīties stilīgi, kāpēc nemēģināt meklēt lietotas dizaineru drēbes. Tās ir daudz izdevīgākas, nekā jaunas dizaineru drēbes un neviens nekad neuzzinās, ka tās ir lietotas. Jūs varat arī pelnīt naudu, pārdodot savu lietoto apģērbu, kas Jums vairs nav vajadzīgs. Drēbju pārdošanas mājaslapa ļaus Jums pirkt, pārdot vai apmainīt savas drēbes un atsvaidzināt savu garderobi, netērējot daudz naudas.

Ēdiet mazāk! Pētījumi ir parādījuši, ka mēs dzīvojam daudz ilgāk, ja mēs pakāpeniski samazinām savu kaloriju uzņemšanu par 30%, bet patērējam pārtiku, kas bagāta ar barības vielām. Jūs varat izdzīvot no daudz mazāk pārtikas, nekā Jūs domājat, un veselīga pārtika samazinās apetīti. Kad

Jūs ēdat vārītu, apstrādātu un neveselīgu pārtiku, Jūsu organisms ir uzturvielu badā, tādēļ Jūs nekad neesat īsti paēduši.

Pērciet vairumā. Pirkšana lielos daudzumos gandrīz vienmēr ir lētāka. Riekstus, sēklas un augļus var nopirkt vairumā un uzglabāt saldētavā. Graudus, lēcas un pupiņas var glabāt ilgu laiku noslēgtos konteineros. Jautājiet pārdevējiem par atlaidēm, tad sadaliet to ar draugiem vai kaimiņiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *