CS Turība

Cieta sakabes Turība

Finanses

Šie padomi palīdzēs izveidot savu ģimenes budžetu un pārvaldīt savas finanses.

  • Iesaistiet visu ģimeni budžeta veidošanā. Ļaujiet katram no tiem noteikt savus mērķus un izdomāt, kā tos iestrādāt ģimenes budžetā.
  • Kļūstiet taupīgāki un samaziniet dzīvošanas izdevumus. Atrodiet lētāku dzīvesvietu.
  • Ļaujiet bērniem iemācīties naudas vērtību. Ja viņi vēlas kaut ko, jautājiet viņiem, kā viņi domā, kā tas var ietilpt ģimenes plānā. Iedrošiniet viņus iekrāt pašiem. Ieviesiet atalgojumu par mājās padarītajiem darbiem. Dodot bērniem visu, ko viņi vēlas, Jūs neiemācīsiet viņiem novērtēt naudas vērtību.

Kaut arī daudzi cilvēki uzskata, ka nauda ir paredzēta tikai tērēšanai, ir gudri neiztērēt to visu vienā piegājienā. Pārņemiet kontroli pār savām finansēm, izveidojot ģimenes budžetu un iegūstot finansiālu brīvību.

Nav ieteicams paļauties uz ātrajiem kredītiem katru reizi, kad cilvēkiem ir nepieciešama papildus nauda. Daži cilvēki piesakās kredītam tā vietā, lai gaidītu nākamo algas dienu. Labāk būtu izvairīties no ātrajiem kredītiem un plānot savas finanses labāk, lai ietaupītu naudu un tās pietiku visam mēnesim un vairāk. Tas nav tik slikti, ja Jūs neaizņematies maksimālo atļauto summu un vienkārši aizņematies mazāku summu. Arī būtu labāk, ja Jums būtu iespēja atmaksāt visu kredīta summu maksimāli īsā laika posmā (pirms termiņa). Tādā veidā Jūs varat samazināt summu, ko esat parādā aizdevējam. Ja Jūs nevarat tikt atpakaļ uz savām kājām Jūs varat satraukties par procentiem, kas Jums ir jāmaksā par kredītu.

Ja Jūs konstatējat, ka Jums ir vajadzīga palīdzība izkļūt no parādiem, Jūs varat pieteikties ātrajam kredītam. Bet, ja Jums nav plāna, kā vēlāk atmaksāt šo kredītu, tā nebūtu tik laba ideja. Jums ir jābūt pārliecinātiem, ka Jūs varat atmaksāt kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *