CS Turība

Cieta sakabes Turība

Grāmatvedības konsultanti

Grāmatvedības konsultanti atbildēs uz jebkuriem Jūsu jautājumiem par finansēm uzņēmumā un iespējami īsā laikā palīdzēs rast situācijas risinājumu. Sadarbojoties ar firmu, kura piedāvā grāmatvedības konsultācijas, Jūs saņemsiet profesionālu konsultāciju, kā arī pie nepieciešamības – kompleksus juridiskos pakalpojumus. Iespējamas grāmatvedības konsultācijas saņemt bez maksas. Dažas firmas sākotnēji piedāvā grāmatvedības konsultācijas bez maksas, piemēram pirmajā mēnesī, citas,- iespējamu bezmaksas konsultāciju sazinoties elektroniski. Jebkurā gadījumā, – stabilāk, nopietnāk un drošāk Jūsu biznesam būs sadarboties ar vienu konkrētu grāmatvedības pakalpojuma sniedzēju firmu ilgtermiņā.

Grāmatvedības konsultācijas pakalpojumu cenas būs ļoti dažādas, atkarībā no pakalpojuma nepieciešamā apjoma un tā sarežģītības. Savās mājas lapās grāmatvedības konsultācijas firmas piedāvā ieskatam savus pakalpojumu izcenojumus, taču tie pārsvarā ir informatīvi, aptuvenai samaksas nojausmai. Daudz precīzāki tie ir pēc iepazīšanās ar katra konkrēta klienta dokumentiem individuāli, atkarībā no to steidzamības, sarežģītības un izpildāmā darba apjoma. Vēl viena būtiska lieta, kuru nevar nepieminēt,- ja Jūsu uzņēmumu grāmatvedis ne tikai konsultē, bet arī veic dažādu atskaišu (piem. gada bilances un tml.) sagatavošanu, noteikti ar šo personu ir jāslēdz attiecīgi darba vai uzņēmuma līgums. Tas nozīmē, ka uzņēmumam obligāti ar grāmatvedi ir jāslēdz rakstveida līgums.

Līgumā būtiski ir atrunāt pušu pienākumus, tiesības un atbildību grāmatvedības kārtošanas jautājumos. Grāmatvedība sākas ar mūsu katru, ar cilvēkiem, nevis ar cipariem un skaitļiem. Ar cilvēku savstarpējām attiecībām. Grāmatvedis ir palīgs un apkalpo uzņēmēju. Iedziļinās, izprot un runā ar viņu vienā valodā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Tas kurā firmā Jūs vērsīsieties pēc profesionālas grāmatvedības konsultācijas atkarīgs no Jums pašiem. Lai mums katram patiesi veiksmīgs bizness un jauki sadarbības partneri!